Keller Williams Classic Realty - Kent Hartwig
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 2 073 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  4830 Babcock Trail #133, Inver Grove Heights, MN 55077
  Listing Courtesy Of: Realty Group LLC
  I ri - 365 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (15d)
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  15014 80th Place N, Maple Grove, MN 55311
  Listing Courtesy Of: Bridge Realty, LLC
  I ri - 202 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  608 Wells Street, Saint Paul, MN 55130
  Listing Courtesy Of: Real Broker, LLC
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  5570 Donegal Drive, Shoreview, MN 55126
  Listing Courtesy Of: Opendoor Brokerage, LLC
  I ri - 121 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  5.0 ba
  metra katrorë
  ac
  17583 Alcove Circle, Eden Prairie, MN 55347
  Listing Courtesy Of: CENTURY 21 Atwood
  I ri - 345 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  920 85th Lane NW, Coon Rapids, MN 55433
  Listing Courtesy Of: Realty Group LLC
  I ri - 538 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (7d)
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1509 Prairieland Avenue, Maple Plain, MN 55359
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Premier Realty Lake Minnetonka
  I ri - 2 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  1833 Downing Avenue, Shakopee, MN 55379
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Realty Integri
  I ri - 32 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  4905 34th Avenue N, Golden Valley, MN 55422
  Listing Courtesy Of: BuyRentSell.com, LLC
  I ri - 822 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (7d)
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  4850 Wilderness Lake Circle, Elko New Market, MN 55020
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Preferred Rlty
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Kent Hartwig
  Numri i licencës: 40675526

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  cfgig8pdgqdug78lh600.png
  Keller Williams Classic Realty
  1740 116th Avenue NW #100 Coon Rapids, MN 55448
  Zyrë

  Kent Hartwig
  REALTOR® 40675526
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.